Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Tajlandia

Jak wiadomo na świecie jest wiele przepięknych zakątków, które z całą pewnością warto odwiedzić. Każdy z nich jest inny i wyjątkowy. Nie da się ukryć, że Tajlandia jest jednym z takich krajów, jest to malownicze państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej. Od bardzo dawna zachwyca nas ono bogactwem barw oraz przepychem świątynnych wnętrz, bujna tropikalną przyrodą, pięknymi tradycjami oraz religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców. Tajlandia przepełniona jest kolorem, na każdym kroku możemy podziwiać różnorodność odcieni i barw, które sprawiają, że jest to prawdziwy raj na ziemi. Wiele osób uważa, że już od pierwszych chwil pobytu na tajskiej ziemi uderza ich wrażenie pewnego chaosu, który nieznany jest mieszkańcom Europy, a niezwykle egzotyczny dla mieszkańców kraju. Turysta przechadzający się uliczkami co chwila będzie miał okazję zakupu od handlarzy drobiazgów ale i również specjałów kuchni tajskiej.

Sprawdź naszą całą ofertę
Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na wyjazd?
Standard hotelu
Sortuj

Strona 1 z 1

Golf w Tajlandii
01.11.2018 - 14.04.2019

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Golf w Tajlandii
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ
od 1195.00 EUR
Hua Hin jest najstarszym rejonem turystycznym w Tajlandii z wciąż żywymi tradycjami. Hua Hin mieści się 200 kilometrów od Bankoku na zachodnim wybrzeżu zatoki Tajlandzkiej. Dojazd z lotniska Suvarnabhumi w Bankoku do Hua Hin zajmuje niespełna 2h. Rejon Hua Hin łączy w sobie nowoczesną wakacyjną destynację i urok starego miasta portowego. W przeciwieństwie do innych kurortów, Hua Hin jest często odwiedzanym przez Tajów, dzięki czemu pielęgnuje się tu lokalne tradycje powstrzymując zbytnią komercjalizację rejonu. W Hua Hin znajdziemy wiele wspaniałych restauracji.. Pełny opis oferty

Strona 1 z 1
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.