Events & incentive


 

Dla Travel & Action nie istnieje pojęcie standardowej oferty. Nasi Klienci, dzielący z nami zamiłowanie do sportu, bardzo często inspirują nas do stworzenia czegoś, co wychodzi daleko poza ramy sztampowego wyjazdu zorganizowanego. To właśnie dzięki nim te niestandardowe pomysły trafiają później do naszej oferty.

 

 

Travel & Action lubi ducha rywalizacji. Chcąc zarazić nim również Państwa, proponujemy organizację różnorodnych imprez golfowych. Mamy doświadczenie w organizowaniu wielu sportowych przedsięwzięć, w ramach których zajmujemy się każdym najdrobniejszym szczegółem - od zaproszeń po nagrody. Obok znajdą Państwo scenariusze przykładowych eventów golfowych, które możemy dla Państwa przygotować.

 

 

 

Akademia Pierwszego Kroku Golfowego


Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników Państwa firmy, czy też podziękować najlepszym klientom za owocną współpracę, Akademia Pierwszego Kroku Golfowego będzie dla Państwa doskonałym rozwiązaniem. Nic nie pozostaje w pamięci tak długo, jak pierwszy udany kontakt główki kija golfowego z piłką. Akademia Pierwszego Kroku to impreza integracyjna, połączona z zajęciami na driving range i putting greenie. Po przyswojeniu podstawowych pojęć z zakresu golfa grupa udaje się na pole, aby tam w praktyce wykorzystać świeżo nabytą wiedzę. Zaś po zajęciach, zupełnie jak doświadczeni golfiści, będą Państwo mogli rozkoszować się atmosferą domków klubowych przy kieliszku wina i wyśmienitych potrawach.

 

 

Kursy Golfa

 

Golf nie jest sportem łatwym, dlatego naukę najlepiej zacząć z profesjonalistą. Dla Państwa pracowników bądź kluczowych klientów proponujemy unikalny program szkolenia golfowego. Standardowo kurs obejmuje kilkanaście lekcji i wykładów z teorii golfa. Możemy zaoferować kursy zarówno indywidualne, jak i grupowe. Podczas cyklu zajęć na strzelnicy, a następnie na polu golfowym, uczestnicy doskonalą swoją grę, aby móc w końcu przystąpić do egzaminu na „golfowe prawo jazdy czyli Zieloną Kartę. Gra w golfa wymaga zaangażowania i ogromnej koncentracji – po co zatem mają Państwo zaprzątać sobie głowę drobiazgami? Lepiej zostawić organizację imprezy Travel & Action, a samemu zająć się szlifowaniem swingu!

 

 


Turniej Golfowy


Turniej golfowy to narzędzie powszechnie wykorzystywane do popularyzacji marki lub produktu. Mnożyć można przykłady marek, które od lat decydują się na sponsorowanie turniejów bądź cyklów rozgrywek golfowych aby podkreślić swój status. Także w Polsce golf zaczyna być coraz szerzej wykorzystywany do budzenia pozytywnych skojarzeń z marką. Aby turniej okazał się sukcesem, tak sportowym jak i marketingowym, musi zostać spełniony szereg warunków: wybranie formy turnieju, uczestników, puli nagród oraz odpowiedniej ekspozycji marki lub produktu. Travel & Action pomaga w organizacji turniejów, podczas których Państwa produkt lub firma zajmuje najważniejsze miejsce. Dysponujemy wiedzą i niezbędnym doświadczeniem, które sprawią, że Państwa inwestycja w turniej przyniesie firmie długoterminowe korzyści.

 


Incentive


To doskonała propozycja dla firm, które obchodzą swój jubileusz, organizują konferencję lub w szczególny sposób chcą docenić swoich klientów lub pracowników. Profesjonalnie przygotowany i zrealizowany program wyjazdu nie tylko sprzyja integracji pracowników firmy, ale i przechodzi do jej historii jako niecodzienne wydarzenie, upamiętniające ważne momenty w jej działalności.

 

 

 

Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.