Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Adrian Meronk stanął na podium jednego z najważniejszych turniejów golfowych z cyklu Challange Touru.
Data utworzenia: 2017-10-31 12:38:44
 
Dzisiejszy dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich fanów golfa w Polsce. Na wspaniałym polu golfowym Al Hamra w Emiratach Arabskich najlepszy polski zawodowy golfista Adrian Meronk  stanął na podium jednego z najważniejszych turniejów golfowych z cyklu Challange Touru.
 
Adrian prowadził turniej 1 uderzeniem przez większość dzisiejszego dnia. Jego fenomenalna czwarta runda to 67 uderzeń a łączny wynik w turnieju -15 przez długi czas dawał mu 1 miejsce.  Jenes Dantorp, który grał w ostatniej grupie,  doprowadził do dogrywki na ostatnim dołku. W dogrywce rozgrywanej na dołku par 5 drugim uderzeniem Szwed umiejscowił piłkę 2 metry od dołka  robiąc eagla. Meronk zakończył ten dołek birdie przegrywając platoff. 
 
Dzięki rewelacyjnemu, drugiemu miejscu Adrian z 79 miejsca awansował na 33 w rankingu Race to Oman co zagwarantowało mu start w finale, w którym weźmie udział tylko 45 najlepszych zawodników challenge touru. Zaraz po turnieju w Ras Al Khaimah wyruszył do Dubaju, z którego w niedzielę  leci do Omanu na finał. 
 
Ciesz że Adrian jest w bardzo dobrej formie.
Życzymy mu powodzenia w Omanie.
Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.