Wyjazdy sportowe dla dorosłych i firm

Aktualności

Travel and Action partnerem PGA Polska
Data utworzenia: 2018-04-12 11:52:26

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, iż biuro Travel and Action oraz PGA Polska podpisały umowę o partnerstwie.

Na mocy tej umowy T&A będzie wspierać członków PGA w organizacji wyjazdów szkoleniowych, jak również ufunduje nagrodę główną dla zwycięzcy cyklu Alior Bank PPGA Polska Tour 2018. Nagrodą będzie tygodniowy pobyt w Sotogrande w Hiszpanii połączony z grą na słynnej Valderamie oraz polu Almenara GC.

Dodatkowo podczas każdego turnieju Pro-Am zostaną wręczone atrakcyjne vouchery kwotowe do wykorzystania na wyjazdy golfowe z biurem T&A dla zwycięzców w turnieju PRO-AM.

 Mając na uwadze rosnące zainteresowanie wyjazdami szkoleniowymi z Pro, bardzo nas cieszy rozpoczęcie szerokiej współpracy z Stowarzyszeniem PGA Polska. Dzięki podpisaniu tej umowy, Trenerzy PGA Polska będą mieli łatwiejszy dostęp do najlepszych ofert oraz otrzymają niezbędne wsparcie. Widzimy duży potencjał wśród wielu nowych członków PGA Polska, którzy dopiero rozpoczynają swoją pracę. Dzięki nam mogą w łatwy i profesjonalny sposób zorganizować swoje wyjazdy z klientami. Już od ponad 13 lat jesteśmy liderem w organizacji wyjazdów golfowych w naszym kraju, zarówno tych grupowych, jak i indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się ponad 300 obiektów golfowych na całym Świecie.  Mamy nadzieję na długą i owocną współpracę” powiedziała właścicielka T&A, Katarzyna Bobińska.

 

Powrót do aktualności
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.