Rosja St. Petersburg
Renaissance St. Petersburg Baltic Hotel

Białe noce w St. Petersburgu

01.04.2018 - 31.10.2018
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Białe noce w St. Petersburgu
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ

Renaissance St. Petersburg Baltic Hotel

Jest to niezwykle elegancki butikowy hotel, położony tuż obok katedry Świętego Izaaka i Muzeum Rosyjskiego. Pokoje hotelowe ozdabiają cięte kwiaty i dzieła sztuki, luksusowe wnętrza wyposażone są we wszelkie wygody. Wliczone w cenę pobytu są usługi pralni i czyszczenie obuwia. Na okazję Sylwestra hotel przygotował dla Państwa wiele atrakcji. Przez cały wieczór towarzyszyć Państwu będzie taniec i zabawa oraz niespodzianki przygotowane specjalnie na tę okazję w części artystycznej wieczoru. O wyjątkową kulinarną oprawę tego wieczoru zadbał szef kuchni Dmitri Udalov komponując pełen wachlarz dań wykwintnego menu.


Opis atrakcji

Sankt Petersburg - wspaniałe dzieło Piotra I Wielkiego, jego "okno na Europę" ma opinię najbardziej europejskiego ze wszystkich miast. Zachwyca jednolitą architekturą, rozbudowaną siecią kanłów, muzeami ( ze słynnym Ermitażen na czele) i zdumiewającymi w swym pogactwie - pałacami. Sankt Petersburg - stanowi jedno z niewielu magicznych miejsc w Europie oraz, zgodnie z raportem UNESCO, zajmuje 8 miejsce na liście najbardziej atrakcyjnych miast świata. Usytyłowanie miasta na dalekiej północy, blisko koła podbiegunowego, sprawia, że w środku lata dzień trwa niemal całą dobę. Położoną nad Newą metropolię goarnia wówczas atmosfera beztroskiej zabawy. W czasie w któym miasto żyje 24 godziny na dobę odbywają się festiwale kulturalne m.in. festiwal Białych Nocy oraz Festiwal Baletowy. W tym okresie do miasta przyjeżdza około miliona turystów z całego świata. Mają wówczas okazję uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych na najwyższym poziomie. Spedzenie, choć krótkiego czasu w St. Petersburgu, stanowi niesamowite przeżycie. Radość poznawania rosyjskiej  kultury oraz odkrywania histori miasta spowoduje, że wspomnienia z wyjazdu na długo pozostaną w naszej pamięci. Nie bez znaczenia jest również rosyjska gościnność.


Program oferty

Poniżej przedstawiamy wstępny program oferty który indywidualnie dostosujemy do Państwa potrzeb. 

DZIEŃ I

Przylot do St. Petersburga, transport z lotniska do hotelu. Po przyjeździe do hotelu, istniej możliwość zjedzenia lunchu w hotelowej restauracji.

Wieczór porponujemy spędzić w operze. W maju, w Petersburgu rozpoczyna się najwiekszy rosyjski projekt festiwalowy " Gwiazdy Białych Nocy". Festiwal tradycyjnie zbiera najbardziej znanych, światowej klasy artystów opery i baletu. Maraton muzyczny trwa dwa i pół miesiąca. W tym roku zostanie zorganizowany przez najbardziej znany Teart Maryjski. 

19.30  Spektakl w teatrze Maryjskim

22.00 Kolacja na statku New Island. W czasie rejsu po Newie istnieje możliwość obserwowania najbardziej atrakcyjnych miejsc St. Petersburga. W okresie Białych Nocy wyjątkowo otwierane są zwodzone mosty  

 

DZIEŃ II

Drugi dzień pobytu zostanie przeznaczony na zwiedzanie miasta. Po śniadaniu - Ermitaż, Carskie Sioło oraz lunch w restauracji Terasssa. Zlokalizwana na  ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy Nevskim Prospekcie stanowi wyjątkowe miejsce. z przepięknego tarasu można podziwiać okoliczne zabytki. Po lunchu proponujemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Program wycieczki obejmuje Pięć Słynnych Miejsc.  Po całym dniu zasłużony odpoczynek oraz kolacja "na ludowo"  w słynnej restauracji Podvoire.

 

DZIEŃ III

Jest ostatnim dniem pobytu w St. Petersburgu. Ten dzień można przeznaczyć na zwiedzanie miejsca, które stanowi klejnot rosyjskiej i światowej architektury czyli Peterhofu. Po południu transfer z hotelu na lotnisko i wylot do Warszawy. 


Udogodnienia hotelu

  • Bar
  • Bar z przekąskami
  • Centrum Fitness
  • Internet Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Obsługa pokoju
  • Sejf
  • Suszarka
  • Usługi pralni
  • Usługi Spa & Wellness
Zapytaj o cenę i ofertę!
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.