Bułgaria Warna
Lighthouse Golf & Spa Resort

Golf w Bułgarii

01.05.2017 - 30.04.2018
Typ oferty: Oferty Indywidualne
od 715.00 EUR
Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę
Zapytanie dotyczy oferty:
Golf w Bułgarii
Imię
Adres e-mail
Nazwisko
Telefon
Treść pytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty zgodnie z regulaminem.
WYŚLIJ

Lighthouse Golf & Spa Resort

Resort położony w malowniczej lokalizacji nad Morzem Czarnym i przy ośrodku golfowym zaprojektowanym przez Iana Woosnama.

Hotel posiada luksusowe pokoje, każdy z nich jest klimatyzowany i posiada balkon. Z hotelu bezpośrednio można śledzić rozgrywki przy 12, 13 i 14 dołku, jest idealny dla miłośników aktywnego wypoczynku dzięki posiadaniu dodatkowego zaplecza sportowego.

Goście mogą relaksować się w barze na pobliskiej plaży, gdzie zapewniony jest transfer oraz leżaki z parasolami, w 3 restauracjach, barze whiskey i palarni cygar. Do dyspozycji SPA o powierzchni 3 000 metrów kwadratowych.

http://www.lighthousegolfresort.com/


Warna

Jeden z najważniejszych ośrodków bułgarskiej turystyki. Region ten słynie z sprzyjającemu wypoczynkowi klimatu, ciepłego morza, a przede wszystkim pięknych, piaszczystych plaż. Nieopodal Warny znajdują się słynne „Złote Piaski” – najpopularniejszy kurort Bułgarii, którego historia sięga lat 60. XX w. Jeszcze do niedawna kojarzyły się przede wszystkim z  wczasami rodem z PRL-u, jednak dziś ośrodek ten nie przypomina już socjalistycznego kurortu. Baza noclegowa jest bardzo dobrze rozwinięta – znajduje się tam wiele luksusowych hoteli spełniających europejskie standardy z bogatym zapleczem rekreacyjnym, centrami SPA oraz niezliczona ilość pubów, dyskotek i klubów.


Pola w pakiecie

The Signature Course – 18 dołkowe pole malowniczo położone na klifie, którego rozpościera się widok na Morze Czarne. Gary Player tak zaprojektował pole żeby idealnie wkomponowywało się w otaczający je nadmorski krajobraz. Odpowiednie dla wszystkich graczy, niezależnie od poziomu. Miejsce rozgrywek Volvo World Match Play Championship

BlackSeaRama Golf – pierwsze pole projektu Garya Playera w Europie Wschodniej oraz pierwsze mistrzowskie pole w Bułgarii. 18 dołków, 72 par, długość 6648m. Na polu znajduje się dużo terenów zieleni oraz torów wodnych.

Lighthouse Golf Course – mistrzowskie pole typu „links” zostało zaprojektowane przez Iana Woosnama. Obiekt jest idealnie wkomponowany w otaczające go, naturalne środowisko. 18 dołków, 71 par i 6100 m długości. 

 


Propozycje przelotów

Wakacyjne przeloty czarterowe do Warny z Warszawy, Katowic , Poznania, Gdańska

 

Loty czarterowe od czerwca 2017.


Udogodnienia hotelu

Lighthouse Golf & Spa Resort 5* DBL
7 noclegów / BB / ceny w € od osoby
Cena od 715.00 EUR
cena od 1 os.

Oferta zawiera

  • 7 noclegów w pokoju DBL lub SGL
  • śniadania
  • pakiet 5 GF: 3xLighthouse, 1xBlackSeaRama, 1xThracian Cliffs, wózek na każdym polu
  • transfery lotniskowe i na pola golfowe
  • ubezpieczenie KL NNW z OC golf
  • podatek VAT

Oferta nie zawiera

  • przelotu do Warny
  • transportu sprzętu golfowego
  • dopłaty do HB - 160 €, all inclusive+ - 290 €
  • wydatków natury osobistej
Cofnij
Opublikowane na stronach internetowych www.travelandaction.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.