WAGC - Turniej w hiszpańskim Sotogrande

Opcja pobytowa lub sam turniej

WAGC na egzotycznej chińskiej wyspie Hainan

02-10 listopada 2024

Ryder Hat

Rzymski turniej na zaproszenia

Odkryj magię golfa w RPA- wyjazd grupowy

24 lis - 08 gru 2024

GOLF, WINE & WŁOSKA KUCHNIA Z CEZARYM ŚMIGIELSKIM

29.06-05.07.2024 TOSKANIA

Popularne kierunki golfowe

Najnowsze oferty

Travel & Action

Doświadczony team
Doświadczony team
Nasza firma posiada wiele lat doświadczenia w organizacji wyjazdów golfowych.
Wiele kierunków
Wiele kierunków
W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt krajów.

Doskonała organizacja
Doskonała organizacja
Przygotowanie każdego wyjazdu dopinamy na ostatni guzik.

Lubimy wyzwania
Lubimy wyzwania
Przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Egzotyczny golf

Odkryj magię golfa w RPA- wyjazd grupowy

CENA OD: 23900 PLN/os.

Zobacz więcej

Odwiedź z nami stolicę Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Abu Dhabi

CENA OD: 2295 USD/os.

Zobacz więcejDoradztwo techniczne nowego projektu Travel&Action na budowę pierwszego w Polsce ośrodka z pilatesem na reformerach otrzymał dofinansowanie ze środków unijnych! 
Projekt współfinansowany ze środków EFRR w ramach RPO WP na lata 2014-2020. Umowa o powierzenie grantu, tj. UDG-SPE.04.2023/110  na kwotę dofinansowania 30.000 zł.

Opinie o NAS

Małgorzata Dmowska
Szanowni Państwo, Szczęśliwie wróciłam z pobytu w Hiszpanii do kraju. Chciałam Państwu jeszcze raz serdecznie podziękować za ufundowanie tej wspaniałej nagrody. Spędziłam niezapomniany czas. Wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Hotel wysokiej jakości, pięknie położony. Pole golfowe w odległości spacerowej, obsługa bardzo miła i profesjonalna. Darek Bobiński, nasz trener, jak zwykle oddany grupie, świetny organizator i wspierający nauczyciel. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z Państwa golfowej oferty i będę znajomym polecać wyjazdy organizowane przez Państwa firmę.
Jerzy Dutczak
Z przyjemnością współpracuję z firmą Travel and Action w organizacji obozów sportowych dla golfistów. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie osób w niej pracujących. Elastyczne podejście do klienta i szybka reakcja na zmieniające się warunki organizacji wyjazdów turystycznych, sprawiają, że zawsze mogę liczyć na wsparcie organizacyjne ze strony T&A. Polecam tę firmę, zarówno dla Pro jak i korzystających z jej usług golfistów. Jerzy Dutczak - golf pro Amber Baltic Golf Club/ Kamień Country Club.
Jerzy Mróz
Dzień dobry, z dużą satysfakcją i ogromną przyjemnością chciałbym - w imieniu całej grupy - podziękować za profesjonalne i bardzo dobre zorganizowanie naszego wyjazdu oraz pobytu w La Cali. To był niezwykle udany wypad. Dziękujemy serdecznie za logistykę i dbałość o najmniejsze szczegóły. Wszystko zagrało jak w zegarku. Wspólnie z kolegami zachodzimy w głowę, jak udało się Paniom zamówić taką piękną pogodę??? Nie czekając na wyjaśnienia już sygnalizujemy kolejny wyjazd. A jako wierni w uczuciach, Paniom w opiekę się oddamy :)
Uczestnicy Sylwestrowego Turnieju Par
Po fantastycznie spędzonym wyjeździe czas wracać do domu. Chcieliśmy bardzo podziękować za fantastyczną atmosferę, gre na ciekawym polu, wspólnie spędzony czas w miejscu bardzo nietypowym, zabawę sylwestrową oraz oczywiście za super opiekę Pani Julii. Niecierpliwie czekamy na następne wspólne wyjazdy organizowane przez Travel & Action.
Dominik i Magda - uczestnicy wyjazdu "Mój pierwszy wyjazd Golfowy z Pro Jerzym Dutczakiem"
Bardzo dziękujemy za świetny wyjazd. Na pewno jeszcze skorzystamy z oferty być może jeszcze w tym roku. Słowa uznania przede wszystkim kierujemy do Pani. Bardzo dziękujemy za sprawną organizację, pilotowanie nas i szybką pomoc w każdej sprawie. Nie wiem ile tu marki Travel&Action ale bez wątpienia większościowy udział w naszej opinii nt. organizacji tego wyjazdu oprócz samego trenera ma tutaj przede wszystkim marka "Maria Żrodowska" :)
Uczestnicy wyjazdu "Polish Masters"
Dziękujemy za wspaniały wyjazd pod każdym względem. Oprócz pięknej pogody mieliśmy świetną atmosferę, dużo golfa oraz wrażeń wieczornych. Opieka na polu oraz w hotelu Marysi i Kasi oceniamy na ocenę celującą. Już trenujemy żeby pojechać na kolejny wyjazd !